אודות מורינגה ערבה

מקורו של צמח המורינגה (Moringa Oleifera) בהודו, שם הוא גדל ומשמש באופן מסורתי אלפי שנים לטיפול במגוון מחלות ולתגבור תזונתי. לפי תורת הרפואה ההודית המסורתית, תורת האיור-ודה (Ayur-veda), משמש המורינגה לריפוי כ- 300 מחלות. במדינות מרכז אפריקה משמש הצמח לתגבור תזונתי באזורים נחשלים ולטיפול בנשאי HIV. צמח המורינגה עשיר בחלבון, סידן, ויטמינים ומינרלים רבים, מכיל 46 נוגדי חמצון ו- 36 נוגדי דלקות.

אנו מורינגה ערבה, מגדלים את צמח המורינגה באזור הערבה על שפת ים המלח, שם הוא גדל באדמה עשירה במינרלים, מה שמקנה לו תכונות משופרות וערכים תזונתיים נפלאים. בולטים במיוחד ערכים גבוהים של ויטמין E, ויטמין D, סידן, ברזל, אשלגן וחלבון. מוצרי החברה כוללים מספר מוצרים המתבססים על הצמח בלבד -100% מורינגה, ללא כל תוספות חיצוניות. מעלי הצמח אנו מפיקים אבקת עלים בכמוסות או בתפזורת, מהזרעים אבקת זרעים ושמן מורינגה. ניתן לקרוא בחנות על כל מוצר ושימושיו בנפרד.

תוספת של בריאות לגוף שלך

קיימים מאות מחקרים הקושרים בין המורינגה בהקלה על בעיות בריאותיות רבות, העיקריות שבהן: סכרת מבוגרים, לחץ דם, כולסטרול, דלקות פרקים, אסתמה, איזון בלוטת התריס. בנוסף המורינגה מגבירה חלב אם אצל מניקות. המורינגה עשירה בחומרים בעלי תכונות בריאותיות כגון:
ויטמינים, קרוטנואידים, פוליפנולים, חומצות פנוליות, פלבנואידים, אלקלואידים, גלוקוסינולטים, איזוטיוציאנטים, טנינים וספונינים. ניתן לקרוא בבלוג שלנו על המורינגה ובעיות בריאות שונות. * חל איסור שימוש במורינגה לנוטלי קומדין ולחולי היפוגליקמיה (ייצור עצמי מוגבר של אינסולין).

תוספת של אנרגיה ליום שלך

המורינגה ידועה כסופרפוד עוצמתי בשל הערכים התזונתיים הנפלאים שבה, ובוודאי כבר נתקלתם בה כתוספת לשייקים בריאים בבתי הקפה ובדוכני הבריאות. המורינגה מסייעת לניקוי רעלים, לעליה באנרגיה ובפוקוס, ולחיזוק המערכת החיסונית. היא מכילה 46 נוגדי חמצון, יותר מכל ירק-על אחר, 36 נוגדי דלקות, 18 חומצות אמינו ו-12 ויטמינים ומינרליים. בולטים במיוחד ערכים גבוהים של ויטמין E, ויטמין D סידן, ברזל, אשלגן וחלבון.

איכות ותקנים במורינגה ערבה

לכל אורך תהליך הגידול והייצור אנו מקפידים על איכות המוצר. גידולו על אדמת ים המלח העשירה במינרליים מאפשרת לנו להגיע למוצר איכותי ביותר עם הערכים התזונתיים מהגבוהים בעולם. המשך תהליך הייצור מתבצע במעבדות המאושרות ע”י משרד הבריאות, כשלכל אורך הדרך ישנה הקפדה על רמתו ואיכותו הגבוהה של המוצר. מוצרי מורינגה ערבה עומדים בכל הבדיקות והתקנים המחמירים בארץ ובחו”ל, FDA, GMP, ISO9001 ועוד רבים. לחצו כאן לרשימת האישורים המלאה.

מורינגה ערבה פרס

פרס הערכים התזונתיים ופרס החדשנות

בתערוכת  EXPO WEST בקליפורניה, ארה”ב, זכה המוצר “כמוסות אבקת עלי מורינגה” של מורינגה ערבה, בשני פרסים: פרס החדשנות – “What’s next” ופרס הערכים התזונתיים –  “Best ingredients in supplement”.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות