איריס ספונר

שלום רב, שמי איריס ואני נטורופטית במקצועי! שמחה לשתף בהתנסות שלי כמטפלת בשימושים הנרחבים של צמח המורינגה הנפלא בקליניקה שלי! מאז שנחשפתי למורינגה ערבה אני עדה לתוצאות מדהימות ומרהיבות בהשפעתה הנפלאה של מורינגה ערבה על שלל מצבים בריאותיים.

איזון רמות כולסטרול וטריגליצרידים ללא שימוש בתוספים או תרופות לאחר שימוש של חודשיים.
איזון הורמונלי- מטופלת שסבלה מדימומים כבדים בזמן הוסת, לאחר שימוש במורינגה של שלושה חודשים הוסת נעשתה סדירה ודימומים רגילים לחלוטין.
מטופלת נוספת בת חמישים שהוסת שלה כמעט נעלמה לחלוטין החלה להשתמש במורינגה ולאחר חודשיים של שימוש קבוע הוסת חזרה במלואה באופן סדיר.
הגברת יצור חלב לנשים מניקות- מטופלות שסבלו ממחסור בחלב לאחר לידה דיווחו לאחר ימים ספורים על תנובה מרשימה ומתמשכת של חלב אם.
מטופלת שאובחנה עם פוליפים ברחם ובצוואר הרחם- לאחר 8 שבועות של שימוש יומיומי במורינגה נעלמו הפוליפים לחלוטין.
עליה ברמות ושיפור ספיגת הסידן בעצמות – מטופלת שעברה בדיקה לצפיפות העצם דיווחה על עליה ברמת צפיפות העצם לאחר שימוש יומיומי במורינגה למשך תקופה של 5.5חודשים, זאת לאחר שבבדיקות קודמות הייתה ירידה בצפיפות העצם. המטופלת לא צרכה תוספים נוספים מלבד מורינגה.
הפחתת כאב עד להעלמות מוחלטת של כאבי מפרקים ושרירים אצל מטופלים בגילאים שונים, מאז שהחלו לצרוך מורינגה באופן קבוע מדווחים כי אינם סובלים עוד מכאב ובעיקר בשינויים במזג אויר.
איזון תפקודי בלוטת התריס – ירידה או עליה במדדי הורמוני בלוטת התריס עד לאיזון מוחלט.
חיסול תולעי מעיים בילדים ובמבוגרים כששום דבר אחר לא הצליח לחסל את התופעה.
שיפור ספיגת ברזל ,ויטמיני b וסידן.
שיפור תהליכים המטבוליים בגוף, חיוניות, יותר אנרגיה פחות מקרי חולי, פחות תופעות של אלרגיה במערכת הנשימה וכו’…
צמח מדהים, עשיר בויטמינים ומינרלים, מתאים כמעט לכולם ומספק לנו איכות חיים , בריאות וכמובן שמכיל המון נוטריאנטים נפלאים שהגוף מצליח לספוג אותם בקלות יחסית. אחד מפלאי הבריאה ומומלץ מאוד לכל אדם המבקש להטיב עם בריאותו ואיכות חייו.
כמובן שחשוב להתייעץ עם איש מקצוע לפני השימוש ולוודא שאין מניעה לשימוש. חשוב להתאים לכל אדם את המינון שמתאים לו ויחד עם תזונה נכונה ובריאה אפשר להגיע לתוצאות מהירות מדהימות ורצויות.

איריס ספונר ND נטורופטית

סגירת תפריט
×

עגלת קניות