מורינגה לטיפול בדלקת מפרקים – עדות שהגיעה לשולחננו

כותבת לודה אגרונוב בדף “מפרקים צעירים” :
שלום לכולם
אני חדשה בעמותה מאחלת לכולכם בריאות איתנה
אני כאן היום על מנת לבקש מכם להקדיש חצי דקה לסיפור שלי.
שמי לודה גם אצלי אובחנה דלקת פרקים לפני כשלוש שנים (קיץ 2011)… או יותר נכון באותה תקופה מתחילים התסמינים של נפיחויות וכאבים באצבעות הידיים והרגליים ולאחר מכן כבר נפיחויות בשתיי הידיים עד הכתף, עיוותים באצבעות שתי הגפיים והגיע גם לברך הימנית נפיחות צליעה ואפילו ריתוק למיטה במשך שבועות. כמובן עברתי כמה ראומטלוגים בחיפה תל השומר ועוד… אובחנה בפברואר באופן סופי דלקת פרקים שגרונית מתחילה עם מתוטרקסט Methotrexate ו פלקווניל Plaquenil ומשם דיכאונות בכי והסיפור המוכר והידוע וכל זה במשך 4 חודשים, קושי בתפקוד בעיקר עם 2 ילדים בבית וכדומה.
התחלתי טיפולים בנוסף של זריקות קורטיזון ורפואה אלטרנטיבית כמו דיקור סיני, נטורופאתיה, עיסוי רפואי…וכמובן כל הטיפולים ללא הצלחה בכלל אלא להיפך.
לאחר כארבעה חודשים בתור מישהי ששנאה תרופות כל החיים אפילו כאבי ראש התמודדתי בלי תרופה, החלטתי לשוטט באינטרנט ובמשך הזמן הגעתי לעץ המדהים moringa מורינגה ערבה.. לאחר חקירה מלאה של העץ החלטתי והזמנתי ועשיתי בדיקות כאשר רמת הדלקת עמדה במשך כל המחלה בין 5.25 עם כל הטיפולים ירדה רק ל 4.75ושוב עלתה.

לחנות מוצרי מורינגה ערבה

כשהגיעו אלי הוויטמינים של מורינגה עשיתי בדיקות המוגלובין ירוד כמו שבחיים לא היה 10.1 (תמיד היה מעל 13)
תפקודי כבד על הפנים רמת רמת דלקת הייתה 5.2.
במכה אחת הפסקתי תרופות ונטלתי כמוסות מורינגה במשך חודש וחצי. כאשר התחלתי להרגיש פלאים ניסיתי להבין איך זה בא לידי ביטוי בבדיקות.
הפסקתי ליטול גם את הוויטמינים עשיתי בדיקות חדשות ולמרבה הפלא הודהמתי שרמת הדלקת שטווח הנורמה הוא בין 0.1-0.5 פתאום היה אצלי 0.17
המוגלובין עלה ל 13.4 וכל שאר הבדיקות מראות כאילו לא הייתה לי מחלה בכלל הברזל השתפר הסידן ועוד.
עד היום המפרק בברך שנפגע אצלי הכי הרבה שלא יכלתי אפילו לכופף ולא לשבת על הברכיים, מדי פעם טיפונת כואב ברמה של פעם בשבועיים אך התדרדרות המחלה פשוט נעצרה.
כיום אני בהריון חודש 7 נוטלת מורינגה באופן קבוע כי יש שם ברזל וחומצה פולית וזה מגביר את חלב האם בהנקה (מנסיון כי אחותי השתמשה בהמלצתי לאחר הלידה) הברזל שלי מעולה ואני מרגישה מצויין.
עד היום הסיפור שלי היה בקיר האישי בפייס ומדהים לגלות שיש עמותה כזו מגובשת ושכאן אוכל להעביר את התהליך שעברתי וכמה אני מודה לעץ הפלא מורינגה
תיכנסו לאינטרנט חפשו כתבות מאמרים חוות דעת של אנשים שאני עצמי הופתעתי מהסיפורים שלהם על המורינגה ומה זה עשה להם וגם אם הסיפור שלי יעזור לאחד אהיה מאושרת מזה
מאחלת לכולנו בריאות איתנה אושר וחיבוק חם

סגירת תפריט
×

עגלת קניות