מורינגה וסרטן - השפעה של תמצית עלי מורינגה על סרטן בכלל

עוד אני מעלה את המחקר בנושא סרטן הערמונית, נכנס מחקר חדש שבדק השפעה של תמצית עלי מורינגה על סרטן בכלל.

אני מביא כאן את תרגום המחקר (למעט פרטים מדעיים בנושא הגנים שלא תורגמו):המורינגה מכונפת כבר נחשב מאז ימי קדם כחומר מזון ושימש גם לטיפול למחלות רבות. לאחרונה, נחקרו השפעות טיפוליות שונות של המורינגה המכונפת כגון מיקרוביאלית , אנטי סרטני , אנטי דלקתי, אנטי סוכרתי ,והשפעות נוגדות חמצון. עם זאת, רוב המחקרים הללו תיארו רק תופעות ביולוגיות פשוטות וקומפוזיציות כימיות שלהם. בשל תשומת הלב ההולכת וגוברת למוצרים טבעיים , כגון אלה מצמחים, ואת היתרונות של מתן אוראלי של תרופות נגד סרטן , מחקר זה העריך את הפוטנציאל של תמציות מסיסות מעלי המורינגה מכונפים ( MOL ) כמועמדות לשמש תרופה נגד סרטן.

במקרה זה, התמצית המסיסה במים מעלי המורינגה, עיכבה צמיחת תאים סרטניים , והורידה את רמת החימצון בתאי סרטן ריאות אנושיים, כמו גם כמו סוגים אחרים של תאי הסרטן.
טענת המחקר היא כי הטיפול בתאי סרטן עם עלי מורינגה מכונפת מפחיתה את התפשטות ופלישת תאי סרטן באופן משמעותי. יתר על כן, היתה השפעה משמעותית לטובה על מעל 90% מהגנים שנבדקו. (את ההסבר המדעי המדויק בנושא הגנים ניתן למצוא בתוך המחקר).

לחנות מוצרי מורינגה ערבה

בנוסף, תמצית של עלי מורינגה מכונפת הראתה תמותה גבוהה יותר של תאים סרטניים מאשר לתאים נורמלים, מה שבאופן ברור מצביע על כך שהוא עלול להיות מועמד אידיאלי אנטי סרטני טיפולי ספציפי לתאי סרטן. תוצאות אלו מצביעות על ההשלכות הטיפוליות האפשריות של התמצית מסיסה מעלי מורינגה מכונפת בטיפול בסוגים שונים של סרטן.

הקישור למחקר המקורי : כאן 

סגירת תפריט
×

עגלת קניות